За Нас

LeGrand Casino останува едно од првите и најдобрите казина во Северна Македонија, главна дестинација за пошироката јавност, бидејќи казиното континуирано се oбновува и подобрува повеќе од 25 години од отворањето во Скопје и Битола. Зачувувајќи ја традицијата, но сепак секогаш иновативни.

Познати по фер играта, LeGrand Casino нуди широк спектар на игри во живо: Американски рулет, Ултимејт Тексас Холдем Покер, Блекџек, Тексас Холдем Покер и Тексас Холдем Покер турнири, Медитерански покер, Омаха покер, како и слот Машини за оние кои уживаат во повеќе електронски вид на игри.

Добредојдовте во Казино Легранд, ве очекуваме секогаш со фер игра.